אייל שטייניץ – בורר כלכלי מחיפה

עורך הדין אייל שטייניץ צבר השכלה משפטית רחבה מאוד משך השנים כעורך דין אזרחי ופלילי שטיפל במגוון נושאים, הוא גם מי שהוסמך על ידי המכון לאומנויות המשפט מאוניברסיטת תל אביב כבורר מוסמך בתוכנית הכשרה עם שופטי בית המשפט המחוזי בדימוס.
עורך הדין שטייניץ מחזיק בתואר ראשון במשפטים עם התמחות במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, וגם בתואר שני במשפט עסקי מסחרי מאוניברסיטת חיפה.

קודם להתמחותו המשפטית והסמכתו כבורר, היה עורך הדין שטייניץ יזם שהקים וניהל חברות בתחומי הטכנולוגיה השונים, דברים שאפשרו לו לצבור ניסיון רב בתחומי הכלכלה, הניהול והעסקים. קודם לכן היה עורך הדין שטייניץ ספורטאי מקצועי, ומי שהחזיק בתואר אלוף ישראל ברכיבה על אופני הרים במשך שנתיים ברציפות בקטגורית המקצוענים (ELITE).

עומק השכלתו של עורך הדין שטייניץ וניסיונו, בשילוב הידע המשפטי הפרקטי והרחב שצבר, העניקו לו כלים המאפשרים לראות ולנתח סכסוכים באופן ראוי ונכון, דבר אשר מקדם צדדים לפתרון במסגרת פסק בוררות הוגן, ממצא ומחייב.
שילוב דיסיפלינות משפט רחבות כאמור , בצד פרקטיקה מסחרית, כלכלית אמיתית, מאפשרת לעורך הדין שטייניץ למצוא בכל סכסוך או מחלוקת, גוונים רבים של מתן צדק ואמת, בבואו ליתן פסק בורר נכון, ראוי, חוקי ומכריע.
עורך הדין שטייניץ מקבל צדדים לסכסוך ומחלוקות בחיפה או בהרצליה, בשעות נוחות ובאווירה נוחה, דיסקרטית ומחייבת.
כל ההליכים המתנהלים אצל עורך הדין שטייניץ מתקיימים בדלתיים סגורות ובסודיות מוחלטת, כמו גם בשקיפות מלאה לצדדים עצמם, ובגמישות דינמית בהתאם לנסיבות המקרים השונים.